10 мільйонів від клієнтів ПриватБанку для фонду Андрія Хливнюка на дрони - зібрано половину від цілі

 • 11 жовт. 2022 10:19
 • 314
  • Новина 10 мільйонів від клієнтів ПриватБанку для фонду Андрія Хливнюка на дрони - зібрано половину від цілі Ранкове місто. Кропивницький
   
  Місяць тому ПриватБанк та Фонд Андрія Хливнюка об‘єднали зусилля, щоб поповнити крилату армію дронами Punisher. Завдяки зручним сервісам банку за перший місяць програми українці вже зібрали половину від поставленої мети: 10 мільйонів зібраних коштів дозволяють придбати 5 із запланованих 10 таких дронів, що підсилять нашу Армію і наближатимуть перемогу.
   
  Від початку повномасштабного вторгнення  українці не втомлюються перераховувати на благодійність власні кошти. Лише через сервіси ПриватБанку на потреби Армії, гуманітарні проєкти та на підтримку партнерських благодійних фондів клієнти спрямували понад 3 мільярди гривень. Разом наближаємо перемогу!
   
  Нагадаємо, що перерахувати кошти на благодійну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль: 10 дронів”, як й інші з переліку чинних, можна в декілька кліків у розділі «Добро» Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, на сайті blago.privatbank.ua, а також благодійні внески приймають у касах відділень банку.
   
  Беремо і наближаємо перемогу!
   
  З повагою, Анжела Дзінзюра
   
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку