18 вересня пройде традиційна хресна хода зі святинями міських храмів

 • 16 вер. 2016 13:16
 • 887
  • Новина 18 вересня пройде традиційна хресна хода зі святинями міських храмів Ранкове місто. Кропивницький

  17 вересня виповнюється три роки з дня прославлення Українською Православною Церквою першого відомого подвижника православної віри нашого міста блаженного Даниїла Єлисаветградського. А 18 вересня православні християни відзначають день святих пророка Захарії та праведної Єлисавети, батьків Іоанна Хрестителя.

  Нинішнього року  дні пам’яті святого блаженного Даниїла  та нашої небесної покровительки, євангельської Елисавети, співпадають зі святкуванням   Дня міста.

  Особливо святкові служби пройдуть 17 вересня у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці та 18 вересня  в Свято-Єлисаветинському чоловічому монастирі обласного центру, який в цей день відзначає своє престольне свято.

  Після урочистої служби 18 вересня навколо монастиря відбудеться хресна хода, а потім і святковий обід.

  Після нього, приблизно об 11-30, від монастиря почнеться традиційна  цього дня хресна хода зі святинями міських храмів, навколо міста на автобусах (ходу започатковано ще в 1998 р.).

  Під час хресної ходи священники та віряни особливо будуть  молитися за мир в Україні, за мир і злагоду та благоустрій у обласному центрі.

  Закінчиться хресна хода святковим молебнем в фортеці.