21-річний мешканець Кропивницького організував незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон

 • 29 груд. 2022 09:05
 • 409
  • Новина 21-річний мешканець Кропивницького організував незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон Ранкове місто. Кропивницький
   
  На Кіровоградщині перед судом постане 21-річний мешканець Кропивницького, який за грошову винагороду організував схему щодо незаконного перетину державного кордону для осіб призовного віку, про це інформує пресслужба обласної прокуратури.
   
  За даними досудового розслідування, обвинувачений, за  3,5 тисяч доларів США  «допомагав» особам призовного віку перетинати державний кордон. Для цього він обіцяв забезпечити виготовлення документи, які необхідні для перетину держкордону України: мова йде про  медичну документацію про непридатність до військової служби з виключенням особи з військового обліку.
   
  За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури досудове розслідування стосовно підприємливого ділка завершено, обвинувальний акт за ч. 3 ст. 332 та ч. 3 ст.358 КК України скеровано на судовий розгляд.
   
  Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід -  Управління СБУ у Кіровоградській області.
   
  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.