32 595 гривень олександрійці задонатили на благодійному заході «Дякуємо ЗСУ за літо!»

 • 4 вер. 2023 11:30
 • 249
  • Новина 32 595 гривень олександрійці задонатили на благодійному заході «Дякуємо ЗСУ за літо!» Ранкове місто. Кропивницький

  У рамках благодійного дня «Дякуємо ЗСУ за літо!» олександрійці задонатили 32 595 гривень. Ці кошти направлять на придбання камери Go-Pro та дрона Mavic 3T для спецпідрозділу «Омега». Протягом дня жителі та гості міста брали активну участь у заходах, що проходили у парку Шевченка, аби підтримати наших військових.

  Олександрійці долучилися до ранкового тренування проєкту «Прокинься» та ранкових розмов за чашкою чаю. Для дітей проводились розваги з аніматорами, настільні ігри та інерактиви з командою «Другий поверх». Усі охочі мали можливість пройти експрес-курс із тактичної медицини, взяти участь у силових випробуваннях та отримати призи, а також взяти участь в аукціоні розписаних військових трофеїв.

  Ввечері на глядачів чекала концертна програма, де з хореографічними і вокальними номерами виступили місцеві виконавці і творчі колективи. Хедлайнером вечора став український реп-виконавець, призер шоу «Україна має талант»

  - Артем Лоік, який виступив зі своїми піснями. Благодійний день організували благодійний фонд «Моя броня», громадська організація «Сильна Олександрійщина» за підтримки міського голови Сергія Кузьменка.

  Джерело: Олександрійська міська рада