5 жовтня у Кропивницькому після капітальних ремонтів відкрили два спортивні зали.

 • 6 жовт. 2016 13:28
 • 1030
  • Новина 5 жовтня у Кропивницькому після капітальних ремонтів відкрили два спортивні зали. Ранкове місто. Кропивницький

   

   На відкриття оновлених спортзалів до закладів завітали  міський голова Андрій Райкович та начальник управління освіти Лариса Костенко.

  Міський голова обіцяв ремонтувати щороку по 5 спортивних залів, проте у 2016-му взялись відновити сім. 
  В спортзалі НВО № 8 ремонти не робили майже 25 років, розповів директор закладу. Дочекалися оновленого залу цього року. Будівельники розпочали працювати два місяці тому. У залі наполовину заклали вікна – аби економити тепло, відновили стіни та стелю, освіжили підлогу, очистили вентиляцію. Відкривали спортзал урочисто, з піснями та танцями. 
  В НВО №6 виконали повний капремонт спорзалу. В приміщенні замінили вікна на пластикові, поклали сучасну спортивну підлогу, встановили нове освітлення та вентиляцію. На його відновлення пішов один мільйон чотириста тисяч гривень бюджетних грошей. Займатися фізичною культурою учні тут зможуть вже цими днями.
  Андрій Райкович, вітаючи шкільну спільноту з завершенням ремонтів,подарував обом школам сертифікати на закупівлю спортивного обладнання. 
  - Ми завершили ремонти в двох спортивних залах. Тепер вони сучасні, комфортні та мають належні умови для занять фізкультурою та спортом, - зауважив міський голова. - А це не лише комфорт для вчителів та учнів, а й здоров’я дітей. 
  Наголосив міський голова і на тому, що до залучні мають ставитись акуратно, аби зберегти приміщенняв такому вигляді якомога довше. Наразі у Кропивницькому триває ремонт ще в п’яти шкільних спортзалах, повідомляє сайт міськради.