600 жінок Кіровоградщини безоплатно отримали гормональні препарати

 • 5 серп. 2022 14:18
 • 709
  • Новина 600 жінок Кіровоградщини безоплатно отримали гормональні препарати Ранкове місто. Кропивницький
   
  У рамках співпраці з «Лікарями без кордонів» понад 600 жінок Кіровоградщини вже отримали безоплатно гормональні препарати, інформує обласна рада у ФБ.
   
  За місяць дії спільної програми міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» і обласного центру планування сім‘ї та репродукції людини понад 600 жінок отримали безоплатно гормональні препарати на Кіровоградщині.
  Як повідомила Жанна Стручковська - директор обласного комунального підприємства «Кіровоградфармація», яка є провайдером програми, найчастіше жінки зверталися за препаратами для збереження вагітності та контрацептивами.
   
  - Програма є надзвичайно важлива у нинішній час. Наприклад, жінки, які потребують дороговартісних ліків для збереження вагітності і які не в змозі їх придбати, мають можливість зараз їх отримати безоплатно. Дякуємо нашим партнерам, - зазначила Жанна Стручковська.
  Директор підприємства нагадала, в аптеці «Кіровоградфармація» №118 у Кропивницькому та в аптеці обласного центру планування сім‘ї за рецептом можна отримати комбіновані оральні контрацептиви, презервативи, гормональні препарати для жінок різного віку – при вагітності, при лікуванні порушень менструального циклу, замісну терапію в менопаузі, внутрішньоматкові спіралі.
   
  Як повідомлялося раніше, на Кіровоградщині запрацювала спільна програма з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» задля забезпечення жінкам комплексної допомоги з питань планування сім‘ї.