АМКУ знову взявся за кіровоградські компанії, що займаються збиранням та вивезенням сміття

 • 4 лип. 2016 16:52
 • 849
  • Новина АМКУ знову взявся за кіровоградські компанії, що займаються збиранням та вивезенням сміття Ранкове місто. Кропивницький

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) повторно розгляне справу щодо можливого порушення законодавства про захист економічної конкуренції, виявленого у діях ТОВ «Екостайл», ТОВ «КАТП-1128» та КП «Кіровоград – Універсал 2005». Можливе порушення стосується вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які вплинули на результати торгів (тендерів). Проце повідомила Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська.

  У грудні 2015 року Адміністративна колегія Кіровоградського обласного територіального відділення АМКУ винесла рішення про закриття провадження у справі у зв’язку з не доведенням вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях цих компаній. Проте після появи публікацій у ЗМІ щодо неправомірного закриття Кіровоградським відділенням АМКУ провадження за цією справою голова АМКУ Юрій Терентьєв надав доручення витребувати матеріали справи з територіального відділення для більш детального вивчення.

  «Як наслідок, 25 січня мною було розпочато провадження з перевірки рішення. За результатами аналізу рішення та матеріалів справи було виявлено суттєві недоліки в розслідуванні, які мали значення при розгляді справи, а саме розслідування було проведено не в повному обсязі. Враховуючи це, в діях ТОВ «КАТП-1128» та ТОВ «Екостайл» можуть міститися ознаки антиконкурентних узгоджених дій. Відтак, Антимонопольний комітет повторно розгляне справу щодо діяльності цих компаній», – зазначає Агія Загребельська.

  Нагадаємо, як писало видання «Наші гроші» та інші ЗМІ, ТОВ «КАТП-1128» та ТОВ «Екостайл» за останні роки постійно виграють низку тендерів на збирання та вивезення сміття у Кіровограді.

  Згідно єдиного держреєстру, ці дві компанії та кіровоградська філія №2 ТОВ «РАФ-плюс», що теж разом з ними бере участь у тендерах зареєстровані в Кіровограді за однією адресою: вулиця Тореза, 27. Окрім того, номер телефону ТОВ «КАТП-1128» ідентичний з номером телефону, що вказаний у держреєстрі й у «Екостайл», він також вказаний контактом і на сайті кіровоградської філії ТОВ «РАФ-ПЛЮС».

  Керівником «Екостайл» є Андрій Тетьора, який також очолює «РАФ-плюс».

  Засновниками ТОВ «Екостайл» у 2015 році були вказані Ольга Мисака та Наталія Ющенко. Засновниками ТОВ «КАТП-1128» є Галина Аветісян, Наталія Залюбовська, компанія «У-Кш трейд еідженс корп (U-KEY TRADE AGENTS GORP) і Микита Таран.