Андрій Райкович та Сергій Шеремет взяли участь у Міжнародному саміті міст та регіонів

 • 21 квіт. 2023 08:32
 • 420
  • Новина Андрій Райкович та Сергій Шеремет взяли участь у Міжнародному саміті міст та регіонів Ранкове місто. Кропивницький
   
  Начальник ОВА Андрій Райкович та його заступник Сергій Шеремет взяли участь у Першому Міжнародному саміті міст та регіонів, сповіщає Кіровоградська обласна державна адміністрація.
   
  Він відбувся в рамках Конгресу місцевих та регіональний влад при Президентові України. 
  - Цей захід - це ще один крок до завершення реформи децентралізації, яка вже розширила самостійність громад в Україні. Процеси децентралізації та євроінтеграції не зупинені, а навпаки - тривають і розвиваються. Міжнародний саміт міст та регіонів - це новий етап співпраці з країнами партнерами на міжрегіональному та міжмуніципальному рівні, - звернувся до учасників саміту заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.
   
   
   
  Фокусом роботи саміту є відновлення життєдіяльності громад, відновлення інфраструктури, реінтеграція територій, виклики гуманітарного характеру, інноваційний розвиток територій, а також питання розмінування. Кожному з цих питань було присвячено окремі панельні дискусії, в яких взяли участь усі присутні. 
   
  У саміті взяли участь представники 17 країн та міжнародних організацій, на онлайн зв’язку з усього світу - 128 керівників міст та регіонів з 37 країн.