Ансамбль “Росинка” повернувся з Запоріжжя з перемогою

 • 3 лист. 2016 10:07
 • 1300
  • Новина Ансамбль “Росинка” повернувся з Запоріжжя з перемогою Ранкове місто. Кропивницький
  Народний художній колектив хореографічний ансамбль “Росинка” (художній керівник – заслужений працівник культури України Галина Чайковська) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості здобув перемогу на ІІІ Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі народної хореографії “Натхнення Хортиці” у місті Запоріжжі.
  З 28 по 30 жовтня там  зустрілись представники народної хореографії з різних областей України. Протягом трьох фестивальних днів відбулось багато приємних подій. 
  Першого дня в урочистому відкритті фестивалю “Росинка” виступила з яскравим номером “На Івана нічка мала” і отримала першу хвилю оплесків на запорізькій сцені.
  Другий день розпочався власне конкурсною програмою у Запорізькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості. Змагання проходили пліч-о-пліч з гідними суперниками. У такій компанії отримувати наступну хвилю оплесків було особливо приємно. 
  Насичений другий день змінився найважливішим третім. На нього очікували з нетерпінням усі учасники, адже під час гала-концерту оголошували результати конкурсу. У ці хвилини “Росинку” огорнула третя хвиля палких оплесків – вихованців нагородили заслуженим дипломом першого ступеня і оригінальною статуеткою.
  Доповненням до вражень на сцені стала широка екскурсійна програма. Діти та педагоги потрапили у чудовий світ театрального мистецтва під час вистави Запорізького кінного театру. Згодом знайомство з історією та живописними ландшафтами острова Хортиця продовжилися цікавою розповіддю талановитого екскурсовода.
  А на завершення, як кажуть, залишилось солоденьке! Діти стали учасниками неповторного шоу місцевого карамельє під час екскурсії до майстерні карамелі. Вони змогли побачити не тільки як створюється карамель, а також скуштувати створене на їхніх очах творіння.
  Три дні у Запоріжжі – це три дні хвилювань, емоцій, вражень і, головне, перемог!
  Розповіла Я. Ликова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ