Автономкам бути

 • 21 лип. 2016 13:30
 • 996
  • Новина Автономкам бути Ранкове місто. Кропивницький

  Вчора, 20 липня, провела своє чергове засідання міжвідомча комісія з розгляду заяв громадян на встановлення автономного опалення під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

  Цього дня керівники ЖЕО №1 та №2 надали інформацію по тих заявах, які стосуються облаштування систем індивідуального опалення у помешканнях, що залишилися поодиноко не відключеними від централізованого тепла у під’їздах та на “стояках” теплових мереж. Усім власникам таких квартир, а їх було близько двадцяти,  комісія надала дозвіл встановлювати автономне опалення.

  У той же час, комісія залишила без розгляду декілька заяв за адресами, де господарі самовільно відрізалися від системи теплопостачання і встановили автономні котли чи електричні обігрівачі. Кожен випадок самовільного від’єднання від мережі теплопостачання буде детально вивчений, а керівники теплогенеруючих підприємств залишають за собою право позиватися до таких  власників квартир до суду.

  - Комісія працюватиме виключно у правовому полі, - наголосив Олександр Мосін. – Відповідно до чинного законодавства, рішення про від’єднання від централізованого опалення має приймати весь будинок. Це його право. Ми йдемо назустріч людям і комісійно даємо дозвіл встановити  “автономки” у випадку, якщо у під’їзді невід’єднаними залишилися 1-2 квартири. Але всі мають розуміти, що міська влада відповідає за безперебійну і стабільну подачу тепла до усього житлового фонду, до закладів охорони здоров’я, освіти і культури.