Бібліотека Чижевського чекає своїх відвідувачів на виставки

 • 28 лип. 2017 12:35
 • 873
  • Новина Бібліотека Чижевського чекає своїх відвідувачів на виставки Ранкове місто. Кропивницький
   
  З 1 серпня запрошуємо ознайомитись з  розмаїттям нових надходжень у читальних залах бібліотеки, відвідавши оновлені книжкові виставки. 
   
  З нагоди 80-тиріччя від дня народження українського письменника Володимира Базилевського у відділі обслуговування користувачів працюватиме книжкова виставка «Внутрішній простір Володимира Базилевського», а у відділі краєзнавства –  «Мистецтво відвертості».
   
  З нагоди 115-річчя від дня народження українського поета та романіста Юрія Яновського запрошуємо до відділу краєзнавства на ознайомлення з книжковою виставкою «Відчуття батьківщини Юрія Яновського».  
   
  Кіноклуб «Екран» пропонує до вашої уваги фільм «Двадцять один день» режисера Діна Болгаробійця (Великобританія, 1940). Кінофільм знятий за твором Джона Голсуорсі «Перший та останній». Головні ролі виконують легендарні Вів'єн Лі, Лоуренс Оливье та Леслі Бенкс. В фільмі молодий юрист Леррі Деррент з метою самозахисту вбиває чоловіка своєї коханої Ванди і замість того, щоби піти в поліцію, ховає тіло. Тоді за вбивство арештовують іншу людину. Що буде далі? Можна дізнатись 2 серпня о 15.00.
   
  5 серпня з 18.00 до 21.00 відбудеться відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я» (напрям кіно). Запрошуємо на перегляд пригодницького фільму «Таверна «Ямайка» режисера Альфреда Хічкока, знятого у 1939 році за однойменним романом Дафни Дюмор’є. Приходьте родинами і з друзями. Шанувальники кримінально-пригодницького жанру будуть в захваті. Вхід на подію – вільний.
              
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ