Бібліотека Чижевського чекає відвідувачів на заходи

 • 20 лют. 2017 14:15
 • 907
  • Новина Бібліотека Чижевського чекає відвідувачів на заходи Ранкове місто. Кропивницький
   
  Книжкові виставки: за традицією, на початку місяця у відділах оновлені виставки нових надходжень «Розмаїття нових видань», до 100-річчя від дня створення Української Центральної Ради працює книжкова виставка «Буремний час України», до 25-річчя затвердження малого герба України – книжкова виставка «Символи України крізь віки: обереги  держави та народу» (відділ читальних залів).
   
  Відкриття творчої виставки: 2  березня у відділі документів з економічних, технічних і природничих наук ОУНБ ім.Д.Чижевського відбудеться презентація творчих робіт. Запрошуємо на відкриття. 
   
  До Всесвітнього дня письменника 3 березня працівники відділу обслуговування користувачів організовують зустріч-інтерв’ю з письменниками краю «Дар слова». На зустріч запрошуються учні, студенти та всі, хто цінує сучасну українську літературу. 
  Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!». Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року.  
  Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху. 
   
  Безкоштовне вивчення іноземних  мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує  усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 17.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.                                               
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
  Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua