Бійці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу та Європи

• 7 серп. 2017 16:03
  • 1089
    • Новина Бійці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу та Європи Ранкове місто. Кропивницький

Медальна колекція бійців нашої області поповнилася медалями чемпіонату світу з бойового джиу-джитсу та чемпіонату Європи з бойового самбо, що завершилися 29 липня у хорватському місті Спліт. Про це повідомляє Федерация бойового Самбо Кировоград.
    Після його проведення на Кіровоградщині стало більше на чотири майстри спорту та двох майстрів спорту України міжнародного класу.
    На чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу наші земляки здобули шість нагород, із яких три – найвищого ґатунку. Золотим медалістом серед чоловіків став знам’янчанин із клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн (92 кг). Найвищі нагороди серед молоді вибороли кропивничани з клубу Tiger Богдан Прозоров (65 кг), Данило Джемига (60 кг) та знам’янчанин Михайло Сайфутдінов (75 кг).
    В чоловічому заліку лише в фіналі поступився вихованец клубу Tiger Роман майни (76 кг), ставши срібним призером.
    Богдан Прозоров до «золота» молодіжної першості у вазі до 69 кг додав «бронзу», завойовану в чоловічих поєдинках.
    Солідно представили нашу область вихованці знам’янського клубу Pit-Fighter та Кропивницького Tiger і на чемпіонаті Європи з бойового самбо.
    Звання чемпіонів континенту вибороли знамянчани Владислав Ільїн (90 кг) в чоловічому заліку, та Михайло Сайфудінов (74 кг) серед молоді.
    Третє «золото» приніс Владислав Могильний (57 кг) із обласного центру. Віце-чемпіонами серед молоді стали троє кропивничан - Богдан Прозоров (68кг), Віталій Шишмарьов (74 кг) та Данило Джемига (57 кг).
    Двома «бронзами» поповними свої медальні колекції чоловіки Роман Майнич (74 кг) та Андрій Турчин (74 кг) з клубу Tiger.
    «Наші хлопці показали високий рівень підготовки і гідно відстояли честь нашої країни. Величезне дякую всім, хто вірив у наші перемоги та допоміг команді взяти участь у змаганнях, а також окрема подяка Управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації», - зазначив голова обласної федерації бойового джиу-джитсу та бойового самбо В’ячеслав Шульга.