Благодійний фонд "Янгол життя" звертається до кропивничан про допомогу маленькому Макарчику

 • 3 лист. 2016 09:04
 • 1130
  • Новина Благодійний фонд «Янгол життя» звертається до кропивничан про допомогу маленькому Макарчику Ранкове місто. Кропивницький
   
  Друзі, скільки вас, добрих і чуйних, готових підтримати підопічного нашого фонду "Янгол життя"? Хто скільки може - 20, 30, 50, 70 гривень? Кожна гривня - на порятунок дитини.
  Наше світле і маленьке сонечко… Від його посмішки навіть у лікарняній палаті стає світліше. Тільки зараз Макарчик Давиденко посміхається менше…
  Сьогодні у нього піднялася висока температура – 39 градусів. Батьки вже думали, що повернулася пневмонія. Але лікар подивилася на знімок і сказала, що легені чисті, запалення немає. Можливо, високу температуру Макарчику дало встановлення внутрівенного катетера. Але сьогодні його вже знімуть, і буде видно, як далі почуватиметься хлопчик. 
  З хорошого - Макарчик закінчив основне лікування. Перші кроки у боротьбі з хворобою (діагноз «гістіоцитоз») зроблено, але попереду ще велика боротьба за життя... Адже захворювання, яке у хлопчика, лише у 80% дітей лікується успішно, а у 20% - протікає з ускладненнями. Макарчик потрапив у ці 20%, і в нього йде руйнування кісток… І ще він продовжує лікування гепатиту С. Щотижня йому вводять препарат «юнітрон». 
  Попереду у нашого маленького підопічного КТ, МРТ і сцинтиграфія (сканування кісток). На КТ і МРТ потрібно близько 5 тис. грн., на сцинтиграфію – 1 тис. грн. Мама дуже хвилюється за свого синочка, він слабенький, схуднув. 
  Ми просимо молитов за спасіння Макарчика. І просимо у вас, добрих і милосердних людей, допомогти коштами цьому маленькому сонечку. Адже так приємно було бачити його щасливу посмішку.
  Реквізити для допомоги: 
  ПАТ КБ «Приватбанк», 
  Р/рахунок 26006052917335 
  МФО 323583 
  ЕДРПОУ 40707580
  Можливе пряме поповнення картки Приватбанку: 
  № 5169 3305 0948 8034
  (вкажіть, що допомога для Макара Давиденка)