Благодійники передали прикордонникам Чопського загону партію систем відеоспостереження

 • 2 жовт. 2023 14:30
 • 338
  • Новина Благодійники передали прикордонникам Чопського загону партію систем відеоспостереження Ранкове місто. Кропивницький

  Представники благодійного фонду «Сучасна Україна» передали на потреби прикордонників Чопського загону технічні засоби відеоспостереження та комплектування для них.

  Партія потужних квадрокоптерів та сучасних камер дозволить правоохоронцям посилити контроль за найскладнішими ділянками кордону, а також ще більше підвищити протидію незаконній діяльності.

  Захід провели за участі Голови Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора Микити та його заступника Ігоря Шинкарюка.

  Керівник Чопського прикордонного загону полковник Руслан Цапюк висловив представникам благодійному фонду «Сучасна Україна» щиру вдячність за підтримку та громадянську позицію.

  «Ваша неодноразова допомога значно сприяє ефективній охороні державних рубежів та зміцненню обороноздатності нашої країни. Щиро віримо, що з такою потужною підтримкою ми швидше виборемо незалежність та територіальну цілісність України», - зазначив Руслан Цапюк.

  Керівник благодійного фонду Володимир Гавриш, очільники краю Віктор Микита і Ігор Шинкарюк подякували прикордонникам за мужність та пильну і невтомну службу, а також запевнили у подальшій всебічній підтримці та допомозі в ім’я інтересів українського народу.