Благодійність для ув’язнених

 • 6 квіт. 2016 16:52
 • 900
  • Новина Благодійність для ув’язнених Ранкове місто. Кропивницький

             04 квітня 2016 року до Кіровоградської установи виконання покарань (№14) завітав її вже усталений та постійний гість Олег Забілястий, який є соціальним робітником по добровільному консультуванню та тестуванню на ВІЛ Кіровоградського обласного відділення людей, які живуть з ВІЛ.

            Цього дня Олег відвідав засуджених та ув’язнених жінок, які тримаються в установі. Прийшов гість, як завжди, не з порожніми руками та вручив жінкам мотиваційні набори для проходження тестування на ВІЛ.

            Зараз у світі, мабуть, немає дорослої людини, яка б не знала, що таке ВІЛ. «Чума XX століття» зробила впевнений крок у XXI століття та продовжує прогресувати. Саме тому, ВІЛ є тяжкою та поширеною проблемою не тільки певної окремої особи, а й людства в цілому. І обов’язком кожного з нас є приділення максимум зусиль, спрямованих на її вирішення.

            Не залишились без уваги й молоді матусі – ув’язнені жінки, які перебувають в Кіровоградській УВП (№14) та народили дітей. Їм було надано допомогу у вигляді сухої молочної суміші для годування малечі.

            Тож, іноді, для того, щоб сталося диво, достатньо лише мати добре серце і бажання. Дякувати Богові, що в світі є небайдужі люди із великим щедрим серцем, які переймаються турботами та проблемами осіб, які цього дійсно потребують.

  Тетяна Коханенко