Боржники будуть переведені на безготівкову форму надання субсидій – Рева

 • 25 січ. 2019 19:31
 • 949
  • Новина Боржники будуть переведені на безготівкову форму надання субсидій – Рева Ранкове місто. Кропивницький
   
  Безготівкова та готівкова моделі виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг можуть функціонувати паралельно.
  Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє «Прямий» канал.
   
  Як зазначається, наприкінці опалювального сезону відбудеться ревізія ефективності обох варіантів і за результатами цього буде вирішено, який буде залишено.
   
   - Я прогнозую, що ми залишимо обидва варіанти - і безготівковий, і готівковий. Ті люди, які отримали субсидію готівкою і будуть добросовісно платити, залишаться на готівковій формі, а ті, хто зірвали терміни оплати або не оплатили, після сплати боргу будуть переведені на безготівкову форму надання субсидій, - заявив Рева.
   
  Міністр наголосив, що відповідно до ухвалених урядом рішень з 1 січня 2019 року розпочато виплату субсидій у безготівковій формі для тих домогосподарств, яким субсидію було призначено з 2019 року.
   
  За словами міністра, ця система передбачає перерахування сум субсидій на спеціальні рахунки, з яких сплачуватимуться житлово-комунальні послуги, та подальшу виплату в готівковій формі усіх заощаджених коштів після закінчення опалювального сезону.
   
  Разом із тим, Рева зауважив, що запланована на березень виплата субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидію було призначено у жовтні 2018 року, передбачає виплату готівкою усієї суми призначеної субсидії людям для сплати ними житлово-комунальних послуг.