«Булінг: як розпізнати та ефективно реагувати?»

 • 15 лют. 2024 15:00
 • 323
  • Новина «Булінг: як розпізнати та ефективно реагувати?» Ранкове місто. Кропивницький

  Кропивничан запрошують на безоплатний правовий семінар

  21 лютого у Кропивницькому на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть правовий семінар на тему «Булінг: як розпізнати та ефективно реагувати?». Адвокатка та медіаторка Лариса Гретченко розповість про булінг та його характерні ознаки, а також дасть поради щодо правильного реагування на його прояви.

  За словами організаторів, семінар буде корисним для батьків, студентів, педагогів, керівників закладів освіти та юристів в освітніх справах.

  «Учасники дізнаються, що таке булінг та які його характерні ознаки, якими є ролі вчителя, дитини і батьків у разі булінгу, розповість про маркери розпізнавання булінгу у виді фізичного, психологічного, економічного та сексуального насилля. Також на зустрічі обговорять кібербулінг та цькування, а спікерка дасть поради, як реагувати на повідомлення про булінг чи підозру на нього. Говоритимуть також про юридичну відповідальність кривдника та способи захисту прав потерпілих від цькування», — діляться у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Про булінг кропивничанам розповідатиме Лариса Гретченко — адвокатка, медіаторка та експертка з антибулінгу.

  Аби потрапити на семінар, достатньо заповнити анкету за цим посиланням і завітати 21 лютого о 14:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (Гончаренко центр Кропивницький).

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.