Був «Кіровоград у блакитному»

 • 5 квіт. 2016 09:55
 • 900
  • Новина Був «Кіровоград у блакитному» Ранкове місто. Кропивницький

  Вперше в Кіровограді провели Захід та Флеш-моб на підтримку дітей і дорослих, які живуть з аутизмом!

  Про це на своїй сторінці у ФБ написав Іван Шемедюк.

  Захід ініціювали та організували активісти громадської організації матерів дітей з особливими потребами "Серце матері", Кіровоградського обласного об’єднання батьків-дітей з особливими потребами, Свято-Успенського духовно-просвітницького центру та співробітниками Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського вперше у місті провели акцію "Кіровоград у блакитному". Захід також підтримали голова єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння прот. Андрій Бобрик разом з волонтерами Спасо-Преображенського собору, ГО «Православна Просвіта», БФ «Наша Родина», ГО «СВІЖ».

  2 квітня, у День поширення інформації про аутизм, коли на одяг символічно одягають блакитні стрічки, що символізує проблему аутизму, активісти провели для дітей з таким діагнозом різноманітні розвиваючі майстер-класи і конкурси. Також влаштували шоу мильних бульбашок. Таким чином громадські активісти намагаються сприяти соціалізації діток, щоб вони почували себе повноправними членами суспільства.

  З майже півсотнею діток працювали учасники молодіжного волонтерського руху «Покров» та волонтери Спасо-Преображенського собору.

  Насамкінець учасники акції роздали перехожим на вулиці листівки з інформацією про аутизм.