Центр зайнятості консультував безробітних про роботу за кордоном

 • 10 лют. 2017 15:39
 • 1094
  • Новина Центр зайнятості консультував безробітних про роботу за кордоном Ранкове місто. Кропивницький
   
  Застерегти від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, попередити ризики, що можуть виникнути при цьому, – такою була мета проведення семінару з питань попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми, який відбувся в Добровеличківському районному центрі зайнятості.
  Під час семінару зазначалося про те, що незважаючи на численні статті-попередження щодо небезпеки нелегального працевлаштування, люди, на жаль, через свою необережність і природжену довірливість потрапляють у пастки шахраїв, яким вдається вигадувати все нові й нові схеми, за допомогою яких гроші можна отримати, як кажуть, з повітря.
  Застерігаючи від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, у форматі семінару відбулися практичні заняття, де безробітні проводили разом з фахівцями районного центру зайнятості порівняльні характеристики легального й нелегального оформлення трудових відносин як в Україні, так і за її межами.
  Серед учасників семінару знайшлось кілька осіб, які мали власний досвід роботи за межами країни. Вони охоче поділилися ним з присутніми та відповіли на запитання стосовно певних ситуацій, які виникали під час перебування в іншій країні. Після обговорення та дискусій всі переконалися, що необхідно бути дуже уважними в прийнятті рішення щодо нелегального працевлаштування за кордоном. 
  Крім того, присутніх ознайомили зі станом локального ринку праці та перспективами його розвитку, наявними вакансіями, послугами, які надає служба зайнятості, а також з новими сервісами служби зайнятості.
   
  Олена  Шевченко, провідний фахівець з питань зайнятості Добровеличківського районного центру зайнятості.