Через українсько-польський кордон двоє водіїв намагалися перемістити незадекларований товар

 • 15 січ. 2024 12:00
 • 212
  • Новина Через українсько-польський кордон двоє водіїв намагалися перемістити незадекларований товар Ранкове місто. Кропивницький

  Двом спробам незаконного ввозу товарів завадили прикордонники спільно з працівниками митниці у пункті пропуску «Шегині». Для перетину кордону чоловіки обрали нічний час доби.

  Мікроавтобусом «Мерседес» на в’їзд в Україну слідував житель Прикарпаття. Для проходження контролю 41-річний водій обрав смугу руху «червоний коридор». Виходячи з аналізу та оцінки ризиків транспортний засіб скерували для додаткової перевірки. У ході спільного з оперативними співробітниками огляду у багажному відсіку прикордонний наряд виявив 30 супутникових систем Starlink.

  Ще одного водія «Мерседеса» зупинили у цьому ж пункті пропуску. Під час заїзду на територію пункті пропуску водій скерував авто на смугу руху «зелений коридор». Під час перевірки оглядова група виявила товар, який переміщували з приховуванням. У багажному відділенні 55-річний наш краянин намагався ввезти в Україну 7 стайлерів Dyson.

  За цими фактами працівники митниці склали протоколи. Незадекларований товар, вартість якого встановлюється, вилучено встановленим порядком.