Чергове святкування Івана Купала відбулось у Кіровограді вчора,10 липня.

 • 11 лип. 2016 11:30
 • 1101
  • Новина Чергове святкування Івана Купала відбулось у Кіровограді вчора,10 липня. Ранкове місто. Кропивницький

  Слід зазначити, що від традиційного купальського свята залишились лише плетіння віночків з наступним їх пусканням по течії річки та пошук квітки папороті, яку знайшли несподівано швидко. Створені з гілок та листі Купала й Морена невдовзі були спалені не ватрі, і свято як ніколи осучаснилось. Інструктори ЦОТП "Цитадель" розповіли про сучасне озброєння та засоби захисту ,бажаючі (у більшості своїй дівчатка)  із неприхованим задоволенням постріляли зі страйкбольних автоматів. Хлопці змагались у штовханні 24-кілограмових гирь, присіданні з дівчатами(чи то на плечах, чи то на спині). Аби геть не втрачати традиції, було проведено конкурси дівочих вишиванок та віночків.

  Музичне супроводження здіснювало тріо "ЕксампейЯ" та автори-виконавці Марія Моренко, Сергій Копотієнко, а також всі бажаючі поспівати під акомпанемент гітари.

  Кілька десятків правоохоронців та екіпажі "швидкої" відверто сумували. Патрульна поліція з палаючими очима спостерігала за подіями, дехто навіть підспівував.

  Обійшлося без пригод. На жаль, неділя, як і будь-який день, закінчується.Тож  задоволені учасники з піснями та  у віночках залишали поступово затухаючу ватру - в очікування нових святкувань.