Чим ближче до літа, тим частіші протипожежні рейди

 • 16 трав. 2016 08:57
 • 730
  • Новина Чим ближче до літа, тим частіші протипожежні рейди Ранкове місто. Кропивницький

  15 травня працівники Управління ДСНС України в області провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті та запобігання загибелі людей на пожежах. Поспілкувались рятувальники із мешканцями  м. Бобринець про причини виникнення вогняних випадків у побуті, про те, як їх уникнути та про порядок дій при їх виникненні. Крім того, фахівці пожежно-рятувальної служби закцентували увагу мешканців на тому, що треба користуватися лише справними газовими приладами, не перевантажувати електромережу. Порядкуючи на присадибній ділянці, ні в якому разі не спалювати суху рослинність та сміття. Адже у суху вітряну погоду вогонь може перекинутися на дерев’яні паркани, господарські будівлі та житлові будинки. Бо саме необережне поводження з вогнем при спалюванні сміття у приватних домоволодіннях, кинуті непогашені сірники та недопалки є причиною пожеж, які часто виникають на території області й нерідко призводять до трагічних наслідків.

  Як повідомляє прес-служба У ДСНС в області, вогнеборці звернули увагу громадян на питання дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісових масивах та лісопаркових зонах. Наразі погода сприяє активному відпочинку на свіжому повітрі, який нерідко передбачає розкладання багать та приготування їжі. У такому разі, повертаючись з відпочинку, обов’язково треба загасити вогнище, переконатись, що воно згасло, та прибрати місце відпочинку.

  Також працівники Служби порятунку закликали громадян бути уважними й обережними, оскільки нерідко під час відпочинку чи господарських робіт на присадибних ділянках й городах виявляють боєприпаси часів Другої світової війни.

  Усім громадянам по завершенню розмови рятувальники вручили листівки з правилами поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.