Чуєш, промені бринять…

 • 12 лист. 2023 08:00
 • 344
  • Новина Чуєш, промені бринять… Ранкове місто. Кропивницький

  В головній книгозбірні області пройшла творча зустріч з художником, музикантом, поетом Олександром Кир’яновим – представником знаної на терені краю мистецької родини Володимира і Любові Кир’янових.

  Олександр закінчив Кіровоградську дитячу художню школу та мистецький факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Працює викладачем Кропивницької художньої школи імені Олександра Осмьоркіна.

  З першої хвилини захід перетворився на сповідь молодої людини. Цікаво і відверто Олександр розповів про родину, захоплення поезією та музикою, яке почалося ще з раннього дитинства.

  Згадував митець і про створення на початку 1990-х років в нашому місті музичної групи «36,6», яка відіграла важливу роль у становленні його як музиканта.

  Модераторкою творчої зустрічі була літераторка Вікторія Шкабой, на вірші якої Олександр написав більше десятка пісень. Одну з них вони виконали разом: Олександр – на гітарі, Вікторія – на дримбі.

  Під час зустрічі Олександр виконував пісні свого батька – неперевершеного художника-графіка, чий яскравий талант проявився і в музиці, і в поезії.

  Пісні, душевна атмосфера, дружнє та щире спілкування з Олександром – все це зробило осінній вечір незабутнім. Присутні отримали справжню естетичну насолоду від спілкування з розумною та талановитою людиною.

  Дякуємо Олександру за цей теплий музично-поетичний вечір. Творчих злетів та нових пісень, а нам усім миру і Перемоги!