Цифрові стартапи для педагогів у Кропивницькому

 • 29 бер. 2024 11:00
 • 430
  • Новина Цифрові стартапи для педагогів у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому для вчителів закладів освіти міста продовжується весняний сезон проєкту «Цифрові стартапи для вчителя».

  У четвер, 28 березня, 2024 року, міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради організував локацію «Особливості роботи вчителя інформатики в сучасних реаліях».

  Педагоги Кропивницького мали можливість поглибити власні знання з робототехніки та програмування.

  За допомогою набору Lego Spike Prime вони зібрали та запрограмували веселого танцюючого робота Brike Dancer, змоделювали об’ємний персональний брелок та надрукували його на 3D принтері, а також виконали просторове моделювання «Кімната моєї мрії».

  - Це був день, наповнений цікавими творчими моментами. Він допоміг педагогам удосконалити свої технічні та програмувальні навички, - відзначила координатора проекту, директорка міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Стрюкова. – Спікерами заходу цього дня були викладачі міжшкільного ресурсного центру №1 на чолі з його очільницею Оленою Горобець. Вони ще раз підтвердили, що Кропивницький МРЦ - це сучасно, технологічно та орієнтовано на успішне майбутнє!

  Джерело: Кропивницька міська рада