Цінувати здоров’я навчають засуджених на Кіровоградщині

 • 12 лип. 2016 11:57
 • 1000
  • Новина Цінувати здоров’я навчають засуджених на Кіровоградщині Ранкове місто. Кропивницький

  Протягом минулого тижня психолог Долинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції проводила просвітницько-профілактичні тренінгові заняття з засудженими за програмою «Сходинки».

  Метою тренінгу було сприяти усвідомленню учасниками цінності здоров’я, важливості відповідальної поведінки, впливу способу життя на благополуччя людини та виробленню навичок свідомого прийняття важливих життєвих рішень.

  Піднімаючись  сходинками, учасники отримували нову інформацію з питань здоров’я, профілактики ВІЛ і СНІДу;  визначали життєві цінності; підвищували свій рівень знань про основи гігієни та правильний догляд за тілом; підвищували рівень знань про наслідки вживання алкоголю, методи профілактики та можливості лікування алкогольної залежності; підвищували рівень знань про наркозалежність та негативні наслідки вживання психотропних речовин.

  Тренінгова програма навчила учасників працювати в групі, обговорювати різні теми, робити певні висновки, висловлювати свої почуття та емоції, а також аналізувати  проблеми, з якими вони стикаються в житті.

   

   

   

  Тетяна Піхотіна