ЦОТП "Цитадель":"Ми готові активно допомагати новій поліції"

  • 5 серп. 2016 08:05
  • 1586
    • Новина ЦОТП «Цитадель»:«Ми готові активно допомагати новій поліції» Ранкове місто. Кропивницький

    На площі Героїв Майдану після привітань керівництвом міста й  області правоохоронцям вручили нагороди. У проведених згодом показових виступах різних підрозділів  взяв участь і Центр оперативно-тактичної підготовки "Цитадель".

    -- Оперативно-тактична підготовка має займати чільне місце в професійній підготовці кадрів правоохоронних органів. Для ефективного виконання своїх функціональних обов"язків поліцейські мають досконало оволодіти тактикою самооборони, ведення стрільби, посилювати спеціальну та загальну фізичні підготовки. Це допоможе їм бути готовими до викликів, з якими вони щоденно зіштовхуються в реальності, та значно краще виконувати покладені на них завдання. - зазначив інструктор "Цитаделі" та співробітник НДЕКЦ УМВС області Олег Ковальчук.

    Нині Центр пропонує низку курсів -проведення операцій з порятунку заручників, робота з вибуховими пристроями та спеціальним обладнанням,тактика протидії тероризму, методика обшуку, штурм та оборона будівель та приміщень, використання дронів у порятунку заручників та пошуках різноманітних предметів, надання першої невідкладної допомоги, тощо.