Де завершується маршрут без пункту призначення?

 • 16 черв. 2024 13:00
 • 215
  • Новина Де завершується маршрут без пункту призначення? Ранкове місто. Кропивницький

  Чималу суму коштів – 8000 доларів США – сплатив чоловік невідомим, сподіваючись на їхню допомогу у незаконному переправленні його за кордон.

  Натомість, ошуканого «мандрівника» привезли на об’їзну міста Ужгород, залишили і втекли.

  Переправники самі вийшли на харків’янина та запропонували йому сприяння у переміщенні до Словаччини. За вказівками організатора, з яким він контактував лише телефоном, чоловік приїхав з Харкова до Львова потягом та оселився у визначеному йому готелі. Тут же, через посередника, відбувся розрахунок за послугу. На подальші розпорядження йому довелося чекати цілий місяць, аж поки по нього не приїхали і не відвезли власним транспортом на Закарпаття.

  «Клієнта» привезли серед ночі на об’їзну Ужгорода, де наказали вийти з автомобіля. Його запевнили, що за загороджувальним парканом уже знаходиться територія Словаччини, і наказали бігти до кордону.

  За інформацією оперативних співробітників Чопського загону, правопорушника затримав прикордонний наряд відділу «Ужгород». Чоловіка доставили у прикордонний підрозділ, де стосовно нього було складено адміністративно-процесуальні документи за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

  Водій, який помітив прикордонників, на великій швидкості рушив з місця висадки «клієнта» у напрямку міста Ужгород. У взаємодії з Патрульної поліцією оперативникам вдалося зупинити транспортний засіб на околиці села Середнє Ужгородського району.

  На місце події викликали співробітників Нацполіції. Стосовно водія склали адміністративний протокол за ч.1 ст.185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України». На адресу Нацполіції також було направлено повідомлення про виявлення ознак вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Тривають невідкладні слідчі дії.