День Конституції святкували навіть засуджені
24 червня 2016 року напередодні свята, неповнолітні Кіровоградської установи виконання покарань (№14) відзначили День Конституції. А допомогла юнакам узагальнити та систематизувати знання про Україну та її державні символи, психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи Тетяна Ковальова.
Захід було проведено у формі лекції-бесіди, під час якої хлопці змогли не лише оновити в пам’яті вже наявні знання про свою рідну країну, а й дізнатись багато нового та цікавого. Також, Тетяна Ковальова разом зі своїми підопічними згадала положення Конституції України, перевіривши неповнолітніх на знання змісту основного закону нашої держави.
Тож, виховування у підростаючого покоління усвідомлення себе, як невід’ємної частини українського народу, почуття патріотизму, любові до рідної країни, її широких та чарівних простор, прекрасних сел та міст, є головним в житті кожного українця, бо одна Україна і двох не буває.
Тетяна Коханенко