Дерева падали, падали
12 трав. 2016 08:33
1123
Протягом доби рятувальники обласного центру тричі залучалися до розпилювання зламаних дерев. Так, по вул.Ушакова дерево впало на проїжджу частину, по вул.Ак. Тамма біля під’їзду житлового будинку впала тополя, така ж подія виникла і по вул. 6-та Лінія. До робіт залучалися рятувальники Державних пожежно-рятувальних частини №2, 5 та аварійно-рятувального загону спецпризначення. За допомогою спецобладнання дерева розпиляли та прибрали, аби не було перешкод пішоходам та транспорту, повідомляють у прес-службі У ДСНС в області.