Державна служба зайнятості безкоштовно навчатиме безробітніх кропивничан англійській

 • 1 лист. 2016 16:34
 • 1492
  • Новина Державна служба зайнятості безкоштовно навчатиме безробітніх кропивничан англійській Ранкове місто. Кропивницький

  Сьогодні розширюються вимоги роботодавців до претендентів на зайняття вакантних посад. Однією з таких вимог є знання англійської мови.
  Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено Меморандум про співробітництво, метою якого є безкоштовне навчання англійській мові безробітних громадян.
  У рамках зазначеного Меморандуму реалізовується соціальний проект «Lingva Skills», який розроблений командою «Академії Навичок». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, у т. ч. учасникам АТО та членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам, вивчити англійську мову, що сприятиме прискоренню адаптації та підвищенню їхньої конкурентоздатності на ринку праці, збільшенню можливості отримати гідну роботу чи відкрити власну справу.
  Вікторія Бернікова, начальник відділу профнавчання обласного центру зайнятості, розповідає: «Сьогодні в рамках соціального проекту «Lingva Skills» мешканці області зможуть покращити свої знання англійської мови, розширити свій кругозір, працювати з оригіналами документів іноземного походження. Наше завдання –  сприяти безробітним громадянам, хто виявив бажання вивчити англійську мову, в опануванні знань іноземної мови. Після запуску зазначеного пілотного проекту ми вже готові сприяти доступу шукачів роботи для масового користування можливостями проекту «Lingva Skills». На сьогодні понад 500 осіб виявили бажання пройти онлайн навчання, по закінченню якого всі отримають відповідний сертифікат».
  Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.

  Шановні мешканці Кіровоградщини!
  Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва.Скілз» (LINGVA.SKILLS)
  Для цього необхідно зробити кілька кроків:
  1. звернутися до центру зайнятості, де Ви зареєстровані, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові «Lingva.Skills».
  2. надати свою електронну адресу та ПІБ відповідальному співробітнику центру зайнятості.
  3. отримати у співробітника персональний пароль (приблизно на протягом тижня) для входу в систему (пароль можна буде замінити в персональному кабінеті на сайті www.lingva.ua.
  4. пройти навчання на сайті Лінгва.Скілз (www.lingva.ua). Навчання доступне у будь-який час. Ви самі коригуєте час, темп навчання. Базовий рівень знань не має значення.
  5. всі, хто пройшов навчання (рівень А1-А2), отримують сертифікат.
  Послуга надається виключно для зареєстрованих безробітних. Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.www.lingva.ua
  Повідомляє відділ професійного навчання Кіровоградського обласного центру зайнятості