Директорці приватного підприємства повідомлено про підозру у самовільному будівництві в Дендропарку

 • 20 трав. 2024 12:18
 • 1614
  • Новина Директорці приватного підприємства повідомлено про підозру у самовільному будівництві в Дендропарку Ранкове місто. Кропивницький

  За процесуального керівництва Кропивницької окружної прокуратури повідомлено про підозру директорці приватного підприємства за фактом самовільного будівництва будівлі на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 4 ст. 197-1 КК України).

  Підозрювана, не маючи рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи надання у користування земельної ділянки, самовільно зайняла земельну ділянку площею 287 м2 на території парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва «50 років жовтня» (Дендропарк) у м. Кропивницький, на якій з метою здійснення підприємницької діяльності та розширення площі ресторану «Арка» здійснила самовільне будівництво добудови площею 273,6 м2.

  Досудове розслідування, що здійснюється Кропивницьким РУП в області, триває.

  Оперативний супровід – УСР.

  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура