Дива не сталося: кропивницька «Зірка» програла київському «Динамо»

• 20 лист. 2017 09:45
  • 1340
    • Новина Дива не сталося: кропивницька «Зірка» програла київському «Динамо» Ранкове місто. Кропивницький

На перемогу над київським «Динамо» кропивницької «Зірки» в її домашньому матчі 18 листопада мало хто сподівався, та все ж жевріла надія на нічию або вже хоча б на забитий гол.
    Та, як сказав Леонід Кравчук, «маємо те, що маємо». «Зірка» цього сезону не та, що минулого, коли виграла один з поєдинків із киянами з рахунком 2:0.

«Динамо» з перших же хвилин почало грати першу скрипку, не даючи «Зірці» шансів на пристойну контратаку. Уже на початку матчу земляків врятувала від голу лише стійка воріт, а невдовзі добре зіграли наш воротар Євген Паст і захисники «Зірки».
    Кропивничани намагалися боротися, навіть добігали до воріт суперника, але нічого серйозного там створити не могли. А от Дьємерсі Мбокані двічі в першому таймі зумів забити головою у ворота «Зірки».

Після забитих голів кияни почали грати менш завзято, адже відчули, що запасу голів для перемоги їм вистачить. Кропивничани ж намагалися скористатися цим, навіть провели декілька гострих атак. Та нічого путнього з них так і не вийшло. Тож дива не сталося: «Зірка» програла «Динамо» з рахунком 0:2.
    Наступну гру наші земляки проведуть з луганською «Зорею» на виїзді 26 листопада.