«Дніпро-Кіровоград» розпочало водопостачання до Первозванівської громади

 • 3 лист. 2022 12:40
 • 396
  • Новина «Дніпро-Кіровоград» розпочало водопостачання до Первозванівської громади Ранкове місто. Кропивницький
   
  Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» розпочало водопостачання до Первозванівської громади. Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга учора, 2 листопада.
   
  - Минула перша доба, як обласне комунальне підприємство «Дніпро-Кіровоград» забезпечує водопостачання Первозванівській громаді. Багатьом відомо, які були проблеми, – це і часта відсутність води через труднощі на шахті, що була досі постачальником, це і неналежна якість. Сьогодні громада отримує послугу в необхідному обсязі і відповідно до санітарних норм, - зазначив Сергій Шульга.
   
  Водоканал забезпечує водою за гуртовою ціною, а тариф формує комунальне підприємство селищної ради.
   
  - Це результат спільної піврічної роботи. Із 1 листопада «Дніпро-Кіровоград» подає воду на комунальне підприємство «Добробут» Первозванівської селищної ради за оптовою ціною, а далі воно розподіляє для жителів громади за власними розрахунками і відповідно тарифом, - уточнив виконуючий обов‘язки генерального директора «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний.
   
  Нагадаємо, раніше водозабезпечення Первозванівської громади здійснювала Інгульська шахта. Послугу жителі отримували за графіком, а вода потребувала поліпшення якості.