До Дня міста відкриють два медичні центри

 • 19 лип. 2017 16:14
 • 1079
  • Новина До Дня міста відкриють два медичні центри Ранкове місто. Кропивницький
   
  Заклади охорони здоров’я у Кропивницькому реформуються: триває активна фаза капітальних ремонтів на багатьох об’єктах, у місті створюються нові, сучасні медичні установи. Хід і якість будівельних робіт у судинному та гемодіалізному центрах перевірили міський голова Андрій Райкович і начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.
   
  У приміщенні інсультного центру, що зводять на базі лікарні швидкої медичної допомоги, основні будівельні роботи завершені. Наразі робітники завершують оздоблення будівлі та доводять до ладу фасад. Також тривають роботи з благоустрою території: будівельники облаштовують стоянку і розбивають новий газон.
   
  - Уже незабаром у палатах почнуть встановлювати ліжка, меблі, наповнювати обладнанням лікарняні кабінети, - повідомила Оксана Макарук. - Медики прогнозують – до дня міста судинний центр запрацює.
   
  У той же час головний лікар ЛШМД Валерій Скороход зазначив, що у відділенні працюватимуть професіонали. Медичний персонал вже пройшов спеціальне навчання і готовий надавати кваліфіковану допомогу пацієнтам.
   
  У гемодіалізному центрі роботи відбуваються повільніше. Щоб встигнути у визначені терміни, будівельникам треба зробити ще чимало: завершити внутрішні роботи, реконструювати огорожу та попрацювати над благоустоєм території.
   
  - Хотілось би пришвидшити будівельні роботи, для цього необхідно залучати більше робітників, - зауважив Андрій Райкович. - Люди чекають на відкриття цього центру, тому завдання міської влади зробити все, щоб нові, сучасні медичні заклади вчасно відкрили свої двері для пацієнтів. 
   
  Пише сайт Кіровоградської міської ради.