До Кропивницького приїздить письменник Валерій Макеєв

 • 3 лют. 2017 12:17
 • 954
  • Новина До Кропивницького приїздить письменник Валерій Макеєв Ранкове місто. Кропивницький
   
  9 лютого о 15.00 до бібліотеки приїздить правозахисник, волонтер, письменник Валерій Макеєв, який презентуватиме свою нову повість «Привиди Президента»
   У залі гуманітарних наук (ІІІ поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за підтримки газети «Народне слово» відбудеться творча зустріч з українським письменником Валерієм Макеєвим. Автор презентує дві нові повісті. Перша «100 днів полону або Позивний 911» - це книга-сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України й опинився за ґратами, документальна  розповідь про паралельний вимір, який нині існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Повість «Привиди Президента» — друга робота Валерія Макєєва після його стоденного полону в 2014 році.
  Події, описані у повісті «Привиди Президента», пов'язані з конкретним  епізодом невизнаної війни на Донбасі восени 2014 року — спробою прориву до 32-го блокпосту,  де в оточенні знаходилися бійці Нацгвардії. Керівництво країни спочатку не визнавало факту оточення, але під тиском дружин і матерів бійців все ж публічно пообіцяло вжити необхідні заходи для забезпечення продовольством і водою оточеного підрозділу і подальшої його евакуації.
  Озвучене з високих трибун повинні були виконати бійці батальйону «Айдар». Але як формально немає такого підрозділу в ЗСУ, так і немає бійців, що виконували цей наказ. Ті, що залишилися живими з елітної групи «Айдара», яка пішла на прорив до позицій 32-го блокпоста, потрапили в полон. Після важких місяців перебування в полоні сепаратистів вони повернулися на Батьківщину і опинилися в іншому полоні — байдужості і бюрократії. Країна не квапилася визнавати своїх героїв. Ні загиблих. Ні живих. Примари…
  Автор презентує видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні. Запрошуємо на творчу зустріч.
  Довідки за телефоном: (0522) 22-65-79