До Кропивницького завітав літературний фонтан

 • 23 лист. 2016 11:43
 • 879
  • Новина До Кропивницького завітав літературний фонтан Ранкове місто. Кропивницький
   
  22 листопада в обласній бібліотеці Шевченка відбулася творча зустріч з авторами видавництва "Фонтан казок" Іваном Андрусяком, Сашком Дерманським, Олегом Чаклуном, Сергієм Пантюком, Мією Марченко та Оленою Горобець.
  Цього року захід пройшов під гаслом: «Читай сучасне – твори майбутнє!» Метою ініціативи «Літфонтан» є популяризація сучасної української дитячої літератури та сучасних українських письменників та спонукання до читання дитячих книжок.  
  На захід завітали учні початкових класів загальноосвітніх шкіл № 4, 10, 20, а також найактивніші прихильники творчості письменників. 
  Під час зустрічі малеча познайомилася з Мією Марченко – переможницею цьогорічних літературних конкурсів «Напиши про мене книжку», «Коронація слова», «Корнійчуковська премія», яка презентувала свою книгу «Місто тіней», та нашою землячкою Оленою Горобець, яка з нетерпінням чекає появи друкованого видання своєї першої книги для дітей.
  А вже знайомі та улюблені Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Олег Чаклун, Сергій Пантюк цього року привернули увагу маленьких читачів своїми новинками та продовженням історій про Стефу і Маляку.