До Кіровоградської виправної колонії № 6 завітали священнослужителі Єлисаветградського чоловічого монастиря

 • 22 серп. 2016 13:10
 • 999
  • Новина До Кіровоградської виправної колонії № 6 завітали священнослужителі Єлисаветградського чоловічого монастиря Ранкове місто. Кропивницький
   
  Святкування Яблучного Спасу у Кіровоградській виправній колонії УДПтС України в області (№ 6)
   
  19 серпня за церковним календарем православні християни відзначають велике свято - Преображення Господнє (в українській народній традиції – Яблучний Спас або Другий Спас), що відзначається на спомин про цю подію у житті Ісуса Христа.
  Так, підтримуючи та насаджуючи одвічні християнські і народні традиції серед засуджених, до Кіровоградської виправної колонії (№ 6) завітали священнослужителі Єлисаветградського чоловічого монастиря – отець Діонісій та отець Герман. Відслуживши святкову службу в Храмі при установі, вони провели невеличку проповідь та розповіли засудженим, що Преображення Господнє - одне з дванадесятих, тобто дванадцяти найголовніших після Великодня свят східного літургійного календаря – описане в Євангеліях таємниче преображення, явлення Божественної величі й слави Христа на горі Фавор (Табор). 
   
  Завершуючи свою проповідь священнослужителі побажали засудженим міцного здоров’я і Божого благословення та привітали засуджених смачними та корисними подарунками, що в народі стали символом цього свята. А потім направились хресною ходою по установі. Не оминули вони також і приміщення дисциплінарного ізолятора та камерного типу, в яких утримуються злісні порушники режиму утримання, скрізь проповідуючи Слово Боже та одвічні християнські цінності.