Добровільно зайняла керівну посаду на тимчасово окупованому півострові

 • 15 черв. 2024 13:30
 • 461
  • Новина Добровільно зайняла керівну посаду на тимчасово окупованому півострові Ранкове місто. Кропивницький

  Повідомлено про підозру

  Добровільно зайняла керівну посаду на тимчасово окупованому півострові: повідомлено про підозру

  За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури громадянці повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
  За матеріалами кримінального провадження, підозрювана підтримала режим агресорів та добровільно зайняла посаду у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.
  Встановлено, що до повномасштабної військової агресії російської федерації проти України підозрювана проживала в м. Євпаторія та займала посаду головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану про шлюб Євпаторійського міського управління юстиції.
  З січня 2023 року, маючи відповідний досвід роботи, кваліфікацію, навички та професійні якості, працювала на ворога як «руководитель (уполномоченный работник) Симферопольского районного отдела ЗАГС № 2 Департамента ЗАГС Министерства юстиции Республики Крым».
  На своїй посаді вона здійснювала реєстрацію шлюбів, смерті, народження дітей, а також вчиняла й інші протиправні дії від імені та в інтересах окупаційної влади держави-агресора рф.
  Досудове розслідування – УСБУ в області.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура