Дороги Кіровоградщини ремонтують з дотриманням усіх технологій

 • 1 вер. 2016 14:13
 • 1085
  • Новина Дороги Кіровоградщини ремонтують з дотриманням усіх технологій Ранкове місто. Кропивницький
   
  Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев особисто проінспектував хід ремонтних робіт автодороги державного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине на ділянці від Знам’янки до Олександрії. У супроводі начальника Служби автомобільних доріг в області Сергія Поліщука посадовець оглянув три відрізка зазначеного автошляху, де підрядники проводять підготовчі роботи до поточного та середнього ремонту або вже укладають шари дорожнього покриття. Андрій Коломійцев також побував на шляхопроводі через залізницю, розташованому на цій дорозі поблизу Олександрії, який невдовзі також будуть ремонтувати, та на заводі, де готують асфальтно-бетонні суміші для укладання покриття.
  За інформацією заступника голови облдержадміністрації, цього року дорожня галузь області має очікуване фінансування на рівні майже півмільярда гривень. Порівняно з минулим роком цей показник виріс у 3,5 раза. Зокрема, 225,6 мільйона гривень з держбюджету передбачено на поточний середній ремонт ділянок трьох автодоріг державного значення, 160,7 мільйона гривень – на експлуатаційне утримання доріг, очікується надходження додаткової суми – близько 125 мільйонів гривень на дорожню галузь області за рахунок кредитних коштів держав-партнерів, а також будуть залучатися кошти співфінансування з місцевих бюджетів.
  Автодорогу Знам’янка-Луганськ-Ізварине в області ремонтують за сучасними технологіями. На ділянках автошляху працює спеціалізована техніка німецького виробництва. Під час підготовчих робіт до укладання покриття робітники з деяких відрізків дороги зі слабкою основою повністю знімають старе асфальтове покриття, з інших – частково. Окремо готують органно-мінеральну суміш, яка використовується під час укладання найтовщого базового шару покриття. Асфальтобетон для захисного та верхнього шарів автошляху виготовляють на заводі, де нині працює близько 10 бригад робітників. Зважаючи на це, працівники ремонтних бригад щодня викладають близько 60 тонн асфальту.
  За експертними оцінками, відремонтовані ділянки дороги на ділянці від Знам’янки до Олександрії мають термін служби близько 10 років без вкладання коштів.
  – Це ще все в процесі. Якість дороги ми зможемо оцінити, коли вона розпочне експлуатуватися, коли поїдуть нею машини – прокоментував Андрій Коломійцев. – Радує те, що все робиться відповідно до технологій, ремонт контролюється багатьма службами, народними депутатами. Якщо фінансування буде вчасним, роботи завершаться відповідно до графіку.
  Що стосується ремонту шляхопроводу через залізницю на 40-му кілометрі автодороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине, то нині оголошено конкурс на визначення підрядника. Цей об'єкт перебуває в незадовільному стані, не ремонтувався кілька десятків років. Заплановано, що після визначення організації-підрядника відразу ж розпочнуться роботи – буде укріплено опори мосту-шляхопроводу, замінено балки перекриття та перила огородження, а також оновлено дорожнє покриття. На проведення цих робіт передбачено близько 10 мільйонів гривень.