Дорогий святий Миколаю!..

 • 7 січ. 2017 10:08
 • 5372
  • Новина Дорогий святий Миколаю!.. Ранкове місто. Кропивницький
  Дорогий святий Миколаю!..
  Нещодавно учні гімназії імені Шевченка нашого міста написали невеличке творче завдання — листи до святого Миколая. Не знаємо, чи дійшли вони до адресата, але частина з цих есе опинилася в редакції нашої газети.
   
  І знаєте, всі співробітники прочитали їх з великою цікавістю й задоволенням! Пропонуємо і вам, шановні наші читачі, ознайомитися з цими шедеврами епістолярного жанру. Можливо, нам, дорослим, слід повчитися в малих так сміливо мріяти? Адже мрії мають властивість збуватися!
   
  Я хочу стати журналістом! Я хочу бути відмінницею. Я стану журналістом, і це моє рішення назавжди, і його ніхто не змінить ніколи.
  Дар’я Чернявська, 
  9 років, 3–в клас.
   
  Мене звати Настя, я вчуся в 3–в класі, мені 8 років. Я мрію, щоб змогла літати, як птах. Я мрію, щоб мої батьки на мене не кричали. Я мрію, щоб не було війни і Росія була добра. Я мрію, щоб всі були здорові. Я мрію, щоб у мене була медаль, яка виконує бажання.
   
  Мене звати Софія, мені 9 років, я з міста Кропивницького. Я мрію стати хореографом. А ще я мрію бути завжди відмінницею. 
  Ну а ще я мрію, щоб військові, які воюють, повернулися живими і перемогли, забрали наш Крим. 
  Я хочу стати найкращим мисливцем або конструктором. 
  Карпенко Олег із
  Кропивницького. 
  Мені 9 років.
   
  Я дуже хочу, щоб не було війни, бо дуже багато солдатів загубили свої життя. 
   
  Я хочу, щоб в усій Україні було спокійно, щоб люди в гарячих точках, де зараз воюють, були усі живі і без поранень. Щоб їхні батьки були спокійні за своїх діток. Я знаю, що деякі війни закінчуються погано. Дорогий Миколаю, виконай мою мрію. Я хочу, щоб війна закінчилась. 
  Олександра Проценко, 
  8 років, 3–а клас. 
   
  В кожного є свої новорічні мрії. А Новий рік — це час для здійснення мрій. Новий рік як казка, він задаровує своєю казковістю.
  Я мрію про колонки, тому що я часто танцюю під музику. 
  А про що мрієш ти?
  На Новий рік, якщо ти хочеш подякувати Діду Морозу за те, що він приніс подарунок, можна покласти на тарілку фрукти, наприклад, банани, апельсини або солодощі. 
  Діти, вірте в Діда Мороза, і він до вас обов’язково прийде. 
  Софія Варакіна.
   
  Я хочу дуже Новій рік. Я така дівчинка, що якщо якесь свято, то мені треба до нього дуже бодре підготуватися. Я ще змалку дивилась мультики, де дівчатка вміли літати. І я дуже хочу літати. А моя подруга Кіра хоче якийсь супер–пупер телефон. Я кожен рік щось інше загадую, але тепер дуже хочу літати і це зроблю. Буду на танцях стрибати вище всіх. Як говорить мій хореограф, що коли стрибаєш, ти повинна літати. Ця мрія нереальна, але якщо в неї повірити, то вона збудеться. Всі будуть гарні і розумні. А я буду гарною, розумною і з великою мрією. І ще я хочу дуже багато–багато чохлів на телефон, так–так!
   
  В кожної людини обов’язково є своя мрія. В мене теж є мрія — щоб закінчилася війна. Я дуже хочу, щоб моя мрія здійснилася. А ще в мене є казкова й чарівна мрія, щоб всі люди на Землі вміли літати. Цікаво, чому люди не мають крил? Я б дуже хотіла літати! А яка твоя мрія? 
  Влада Чабан.
   
  Сьогодні новорічний час, схожий на казку. У всі людей бувають і великі, і малі мрії. Комусь хочеться отримати іграшку, комусь одужати. Я і подумала: що ж я хочу? Ось я хочу щось новорічне. Можливо, якусь новорічну кульку. Так, я хочу новорічну кульку. А яку? Може, з блискітками? Я хочу з блискітками і камінчиками. Обов’язково кольорову. Ось я й вибрала новорічний подарунок. 
  Дар’я Ганоль.
   
  Я хочу, щоб не було війни і був мир. Я хочу стати лікарем і ще журналістом. Я хочу бути відмінницею. Хочу стати відомою плавчинею. Мій улюблений урок — англійська, українська, математика, інформатика, фізкультура. 
  Головко Владислава 
  Ігорівна, 8 років.
   
  Мене звати Даша. Я думаю, що в кожного є мрія. Моя мрія — щоб всі люди на Землі були щасливі, здорові! Мені дуже подобається моя мрія. Вона для мене як чарівний сон! Ще я б хотіла потрапити в новорічну подорож з моєю сім’єю. Якщо б ця мрія здійснилася, то ми всі отримали б купу радості і щастя і дуже багато веселих емоцій. Що б мені не казали, але я вірю тому, що на Новій рік всі бажання здійснюються! 
  Дар’я Санкаускас.
   
  У казковий час здійснюються мрії. Ми пишемо новорічні листи. Я написала, щоб війна закінчилася. Щоб Крим був з Україною. Я дуже хочу, щоб мої мрії здійснилися. 
  Анастасія Слінченко.
   
  Я мрію стати видатним техніком, який виготовляє зброю гарячу і холодну. І не тільки зброю, а ще й машини, гелікоптери, літаки і танки, і ще електрошок ери і таке інше. І бажаю, щоб у мене була ще й майстерня. 
  Від Тимура Бєляєнка, 
  9 років.
   
  Я мрію про те, що коли виросту, то стану журналістом і буду працювати в Києві на Новому каналі. Ще я мрію, що моя родина буде здоровою і мирною. Я думаю, що мої мрії здійсняться! 
  Олександра Коваль, 6 клас. 
   
  Я хочу побачити справжнього Санта Клауса. А ще хочу стати маленькою, розміром як палець. А ще я хочу, щоб я полетіла у Великобританію на літаку. І я хочу, щоб закінчилася війна. І ще я хочу, щоб я намалювала один малюнок дуже гарно. 
  Для святого Миколая від 
  Терези Івашури, 8 років.