Дозвілля у бібліотеці – пізнавально та навіть весело

 • 13 черв. 2016 09:22
 • 882
  • Новина Дозвілля у бібліотеці – пізнавально та навіть весело Ранкове місто. Кропивницький

  Літо – саме час прочитати книги, на які не вистачає часу протягом напруженого навчального та робочого року. Відділ абонемента пропонує  виставку нових надходжень «Розмаїття нових видань» - різногалузевих та художніх видань. Запрошуємо ознайомитися з новими літературними іменами. Книги можна взяти додому на певний  термін.

  З початку червня у холі І поверху розміщена виставка дитячого малюнка в рамках  Кіровоградського обласного конкурсу дитячого та юнацького малюнку «Майбутнє України очима дитини». Учасники конкурсу – діти від 5 до 15 років. Організатори: обласна бібліотека ім. Д. Чижевського, Кіровоградське відділення Всеукраїнської академії Кіровоградське відділення Всеукраїнської академії Універсології, Кіровоградська обласна громадська організація  матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері». Виставка працює протягом кількох тижнів, запрошуємо до перегляду.

  15 червня о 15.00 до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука відбудеться кіновечір з показом фільмів за участю І. Миколайчука «Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною відмітиною» та презентація книжкової виставки «Іван Миколайчук  - актор, режисер, кіносценарист». Запрошуємо до перегляду. 

  Запрошуємо жителів міста до відділу рідкісних і цінних видань переглянути виставку «Листівки». А також  - до відділу мистецтв насолодитися виставкою художньої кераміки Лариси Кулініч та студентів художньо-графічного відділення  мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка «Теракота». Екскурсію по виставках можна замовити особисто у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського або за телефоном 22-58-90.

  Звертаємо увагу, протягом червня мовний клуб з вивчення англійської розмовної мови працює кожного вівторка, четверга і п’ятниці. Початок занять – о 17.00.

  Увага! 18 червня обласна бібліотека ім. Д. І. Чижевського  працює в Літньому читальному залі. Завітайте до бібліотечного інформаційного стенду в міському парку культури і відпочинку «Ковалівський» кожної суботи з 14:00 до 19:00, послуги надаються безкоштовно.

  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ