Діти на канікулах повинні бути під наглядом і в безпеці

 • 14 лип. 2016 14:26
 • 977
  • Новина Діти на канікулах повинні бути під наглядом і в безпеці Ранкове місто. Кропивницький

  Із початку літа працівники ювенальної превенції Нацполіції області спільно з представниками інших зацікавлених відомств вживають посилених профілактичних заходів, спрямованих на попередження негативних явищ у молодіжному середовищі.

  Під час перебування неповнолітніх в оздоровчих таборах поліцейські забезпечують охорону правопорядку на прилеглих до закладів територіях, проводять для підлітків лекції та бесіди на правову тематику, надають для перегляду відеофільми відповідного змісту.

  Крім того, у рамках профілактичних заходів працівники поліції приділяють увагу і дітям, які залишаються вдома у період літніх канікул, та батькам, що ними опікуються.

  Так, у червні правоохоронці перевірили більше 200 неповнолітніх, які перебувають на обліках в органах поліції.

  До адміністративної відповідальності вже притягнуто більше 177 дорослих, із них 3 – за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп'яніння), 78 – за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

  За ч. 2 ст. 156 КУпАП до адмінвідповідальності притягнено 8 осіб, які реалізовували тютюнові вироби та алкоголь особам, що не досягли повноліття. До відповідних органів влади направлено 8 подань щодо позбавлення підприємців ліцензій за порушення правил торгівлі.

  Працівники поліції продовжують роботу із забезпечення безпеки і порядку під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, вжиття заходів із попередження вчинення неповнолітніми та стосовно них правопорушень.

   

  За матеріаламиуправління превентивної діяльностіГУНП в Кіровоградській області