Діти співробітників Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області завітали на свято світлого Христового Воскресіння

 • 7 трав. 2016 10:33
 • 918
  • Новина Діти співробітників Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області завітали на свято світлого Христового Воскресіння Ранкове місто. Кропивницький

  Напередодні свята світлого христового воскресіння за ініціативи Християнської церкви «Перемога» та ВПБО «Всеукраїнський БФ «Мир і Добробут» за підтримки Обласної федерації профспілок співробітникам Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області разом зі своїми діточками випала нагода бути присутніми на святі Великодня, проведеному на базі Будинку Профспілок.

           Дітки були безмежно раді святковому дійству, присвяченому новому та не досить відомому для малечі великому дню. Тому, для кращого розуміння свята на розсуд дитячої глядацької аудиторії було представлено мультфільм під назвою «Христос Воскрес», заснований на біблійній розповіді про велике чудо – воскресінні Іісуса Христа, про те, як він народився, його справи на землі та повчальні притчі. Тож, мультфільм, сповнений милосердя, добра та любові, виявився корисним не лише діточкам, а й дорослим.

          Усі від мала до велика пройнялися неперевершеною доброзичливою та по-справжньому дружною атмосферою, а дітки, у свою чергу, не лише взяли участь у розважальній програмі, представленій у вигляді різноманітних ігр, конкурсів і танцювального флешмобу, а й отримали за це усілякі солодощі та іграшки.

           Окрім цього, по завершенню заходу малеча отримала кожен свій подарунок за віком – від м’яких іграшок та розмальовок до складніших інтелектуальних головоломок та книжок.

          Залишившись у повному задоволенні від проведеного дня, дітки разом із батьками направились додому, зі світлими посмішками та в очікуванні на справжнє великоднє диво.

    

   

  Тетяна Коханенко