Діти Світловодської громади стали учасниками Всеукраїнського проекту «Світ майбутнього очима дітей»

 • 1 лип. 2024 13:30
 • 483
  • Новина Діти Світловодської громади стали учасниками Всеукраїнського проекту «Світ майбутнього очима дітей» Ранкове місто. Кропивницький

  У рамках Всеукраїнського проєкту «Світ майбутнього очима дітей» у Світловодській громаді відбувся гала-концерт талановитої молоді.

  Справжній фейерверк дитячої творчості на сцені міського Палацу культури, незабутні емоції, підтримка, визнання та цінні призи від організаторів заходу! Такий результат участі талановитих дітей Світловодської громади у Всеукраїнському проєкті «Світ майбутнього очима дітей».

  Дванадцять областей України доєдналися до проєкту, а наша громада стала єдиною від Кіровоградської області, яка заявила про себе і заявила такою великою кількістю талантів!

  Зазначимо, що започаткували Всеукраїнський проект «Світ майбутнього очима дітей» національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та агенція івентів «САДИБА МЬЮЗІК». Цей проект- це конкурс, який допомагає дітям проявляти себе та свої таланти.

  Для цього дітям було потрібно обрати одну чи декілька з 6 категорій-конкурсів: конкурс малюнків, віршів, пісень, оповідання, саморобок, вишивки. Після цього слід було надіслати свою відеопрезентацію організаторам конкурсу. Були обрані кращі роботи, після чого відбулося нагородження переможців цінними призами та гала-концерт.

  Свої здобутки продемонстрували кращі колективи громади. А гостем програми став народний артист України Анатолій Гнатюк.

  Найкращі колективи, яких визначило журі конкурсу, візьмуть участь у заключному гала-концерті, який відбудеться 12 вересня в Жовтневому Палаці столиці України.

  Світловодська міської ради висловлює подяку організаторам за надану можливість для наших дітей взяти участь у всеукраїнському проєкті, виступити на одній сцені з народним артистом України Анатолієм Гнатюком та відчути себе справжніми зірками!

  Не припиняємо дякувати захисникам та захисницям України за те, що боронять нашу свободу та показують всьому світові безпрецедентний приклад сміливості та відданості, за надану нам можливість жити і працювати!

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада