Дівчинка зі Знам’янщини завоювала шість нагород на чемпіонаті України
13 лют. 2017 12:12
804
Участь у цих змаганнях взяли спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Софія Шевченко здобула аж шість нагород. Вона серед дівчат виграла гонку переслідування, скретч та скретч з проміжними фінішами. Софія також була срібною призеркою чемпіонату у командному спринті та кейріні і завоювала «бронзу» у гонці від 500 метрів. Олександр Шевченко серед чоловіків здобув бронзову нагороду у командній гонці переслідування.
Відділ освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.