"Файно маркет" вітає із закінченням практики студентів Кіровоградського комерційного технікуму!

 • 2 лист. 2016 11:19
 • 1013
  • Новина «Файно маркет» вітає із закінченням практики студентів Кіровоградського комерційного технікуму! Ранкове місто. Кропивницький

  "Файно маркет" є передовим роботодавцем і розуміє необхідність в якісно підготовлених фахівцях. В світлі цього запущений проект взаємодії з навчальними закладами міста.

  На сьогоднішній день, "Файно маркет" вже співпрацює з Кіровоградским комерційним технікумом і спільними зусиллями готує фахівців, які будуть готові до сучасних вимог ринку праці і будуть володіти усіма необхідними навички для конкурентної боротьби.

  Студенти можуть пройти практику і побачити роботу професіоналів зсередини, в будь-якому "Файно маркеті" міста і області, з метою ознайомлення і формування розуміння цілей і завдань бізнесу.

  Молоді фахівці з комерційного технікуму вже скористалися цією можливістю і пройшли навчальну практику в магазинах  "Файно маркета". За результатами даної практики можна вже відмітити
  ефективність співпраці. Технікум гідно підготував своїх підопічних, нові "співробітники" проявили свої сильні сторони і якісно виконали довірені їм ділянки роботи, що відзначили керуючі маркетами і покупці.

  Зараз "Файно маркет" чекає нову групу і відкриті для співпраці серед усіх бажаючих стати професіоналом.