Фарба та 220 відер щебеню. Комунальники власноруч створили клумбу з декоривного каменю (ФОТО)

 • 18 серп. 2017 15:34
 • 1948
  • Новина Фарба та 220 відер щебеню. Комунальники власноруч створили клумбу з декоривного каменю (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький

  Використавши 220 відер щебеню (півтори тонни), попередньо пофарбувавши його водоемульсійною фарбою,працівниці КП “Благоустрій” створили біля фонтанів на площі Героїв Майдану різнокольорову клумбу.

  -         Ми тут бавимось з гамою кольорів. Вирішили провести такий експеримент і по формі фонтану створити таку клумбу. Посадити тут, на жаль, нічого не можна, бо голуби все виїдають. Оскільки тут бавляться діти, то вирішили викласти яскравими кольорами. Ця технологія радуватиме око і восени, коли квіти ще не зійшли, - розповіла начальник дільниці КП “Благоустрій” Альона Ворона.

   

  За інформацією комунальниці, розфарбований щебінь використають на обох фонтанах площі. Роботи завершити планують протягом двох діб. Далі таку технологію благоустрою виконають на в’їзді в місто (коло), неподалік якого проводитимуть фестиваль “Агроекспо”.

   

  Як зазначила Альона Ворона, цьорогіч на місці щебню висадили петунії. Через деякий час їх з’їли птахи. В зв’язку з цим на цій ділянці від висадки квітів відмовились.

   

  Помічник міського голови Кропивницького Євгенія Шустер на місці проведення робіт додала, що міська влада направила необхідні документи до поліції, аби правоохоронці охороняли об’єкт.

  -         Ми направили листа до поліції, але звертаємось також і до мешканців. Старайтеся слідкувати за Вашими дітьми, щоб вони не зіпсували роботу комунальників, - звертаються до містян комунальники.