Фіскальна служба в цьому році передала до суду 17 кримінальних проваджень

 • 15 лист. 2016 12:37
 • 737
  • Новина Фіскальна служба в цьому році передала до суду 17 кримінальних проваджень Ранкове місто. Кропивницький
   
  Основною функцією підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, є вжиття заходів щодо виявлення  сумнівних  фінансових операцій, їх аналізу на предмет пов’язаності з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та  руйнування схем, в яких використовуються зазначені операції.  
  За січень-жовтень 2016 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Кіровоградській області, складено та передано до правоохоронних органів 24 матеріали щодо імовірного вчинення кримінальних правопорушень суб’єктами господарювання та фізичними особами, в тому числі 18 матеріалів – з ознаками отримання та легалізації злочинних доходів на загальну суму 91,2 млн. грн.
  За результатами розгляду переданих матеріалів правоохоронними органами у 2016 році в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 17 кримінальних проваджень, в тому числі 2 провадження – за ознаками ст.209 КК України («Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом»), 6 проваджень – за ознаками ст.191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), 1 – за ознаками ст.190 КК України («Шахрайство») та 8 - за ознаками ст.212 КК України («Ухилення від сплати податків, зборів»). 
  Крім того, одним з пріоритетних напрямків роботи відділу є виявлення правопорушень у сфері державних закупівель. За результатами роботи у даному напрямку до правоохоронних органів передано 6 матеріалів, на основі яких зареєстровано 5 кримінальних проваджень.
  Повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області