Фіскальники провели засідання Громадської ради

 • 4 квіт. 2016 12:56
 • 922
  • Новина Фіскальники провели засідання Громадської ради Ранкове місто. Кропивницький

  31 березня 2016 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

  З метою поінформувати громадськість про результати роботи відомства та про зміни, які відбулись у законодавстві з нового року, у засіданні взяли участь Тетяна Гавренкова – виконуюча обов’язки начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області, Оксана Рева - начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Кіровоградській області та Інна Товтін - начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Кіровоградській області.

  Свою доповідь Тетяна Гавренкова розпочала зі змін правил оподаткування по окремих податках, коротко зупинившись на основних.

  „Від даних змін до Податкового кодексу за січень-березень 2016 року вже додатково надійшло до державного бюджету 110млн.грн., за рік очікується, що державний бюджет додатково отримає понад пів мільярди гривень. До місцевих бюджетів за три місяці поточного року вже додатково надійшло більше 150 млн.грн. та за рік очікуються додаткові надходження понад 600 мільйонів гривень податків і зборів” – зазначила вона.

  Актуальною темою для учасників заходу стали питання змін в оподаткуванні податку на нерухомість та транспортного податку, які відбулися у 2016 році.

  Спілкуючись з громадськістю, Тетяна Гавренкова подякувала присутнім за активну позицію, яка в свою чергу допомагає фіскальній службі оперативно вирішувати будь-які проблемні питання. Посадовець запевнила членів Громадської ради, що усі пропозиції та зауваження будуть прийняті до уваги та враховані у подальшій роботі.

  Наприкінці зустрічі відбулася дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і фіскальниками.

   

  ГУ  ДФС у Кіровоградській області